Ubytovací řád

10. srpna 2010 v 18:30 |  O ubytování

Ubytovací řád chalupy Štítné

Na chalupě může být ubytován pouze host, který je k ubytování přihlášen po předložení občanského průkazu, platného cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti. Host užívá apartmán po dobu, kterou sjednal s provozovatelem chalupy, nebo jeho zástupcem. Nebyla-li doba pobytu sjednána jinak, končí host pobyt nejpozději do 10:00 posledního dne, v téže době pokoj uvolní. Pokud tak host neučiní, je provozovatel oprávněn účtovat cenu pobytu i za následující den, nebo hosta bez jeho souhlasu z pokoje vystěhovat. V době od 22:00 do 7:00 je host povinen dodržovat noční klid.
V den nástupu se host může ubytovat nejdříve ve 14:00, pokud nebyla hodina s provozovatelem nebo jeho zástupcem sjednána jinak. Za pobyt a objednané služby je ubytovaný host povinen platit sjednané ceny zpravidla při příchodu.
V pokoji, nebo společenských místnostech NESMÍ host bez souhlasu provozovatele nebo jeho zástupce přemisťovat zařízení, provádět opravy a jakékoli zásahy do elektrické sítě nebo jiné instalace. Není dovoleno užívat vlastní elektrické spotřebiče s výjimkou holících nebo masážních
strojků a vysoušečů vlasů.
Kouření je v apartmánech PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!! Povoleno je pouze na místech tomu určených, tj. prostranství objektu (venkovní posezení) - je třeba dodržovat nadměrnou obezřetnost. Případnou ztrátu klíčů je host povinen nahlásit bez prodlení provozovateli a uhradit tímto způsobenou škodu.
Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechávat děti do 10-ti let bez dozoru dospělé osoby v pokoji a ostatních společenských prostorách chalupy. Rodiče odpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorách chalupy a na jejím prostranství. Za škody způsobené hostem na majetku chalupy odpovídá host podle platných předpisů (dle inventurního seznamu).
Provozovatel neodpovídá za věci vnesené hostem do chalupy, dále za peníze a cenné věci (tzn. šperky apod.) K chalupě je možno přijíždět vozidly pouze po přístupné cestě a parkovat na určených místech - není dovoleno ponechání motoru v chodu. Sportovní hry je možno provozovat pouze tak, aby nebyl rušen klid, odpočinek a bezpečnost ostatních hostů a nebyla možná deformace zařízení chalupy.
Stížnosti hostů a příp. návrhy na zlepšení služeb přijímá provozovatel nebo jeho zástupce. Každý host je povinen řídit se požárním řádem, seznámit se s poplachovými směrnicemi, příp. další dokumentací a příkazy k zajištění požární ochrany, které jsou umístěny na vyhrazených místech.
Používání vnitřních krbových kamen pouze po instruktáži a ústní dohodě s majitelem chalupy. Rozdělávání malého ohně za účelem opékání je povoleno pouze na ohništi a po skončení je nutno, aby host tento oheň řádně uhasil - to platí i pro případné uzení masa ve vystavěné udírně. Host ubytovaný na této chalupě je POVINEN dodržovat tento ubytovací řád. V případě, že jej poruší, má provozovatel právo smluvní poměr s ním ihned bez náhrady ukončit.
Psi a jiná zvířata nejsou v objektu povoleny.
Poznámka: V celém domě je zakázáno chodit v botech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama